Ubezpieczenia
Komunikacyjne

Nasza oferta kierowana jest przede wszystkim do Klientów posiadających własne floty pojazdów, firm leasingowych, czy prowadzących wynajem. Każda z nich komponowana jest z uwzględnieniem specyficznych potrzeb Klienta i jego floty.

Czytaj więcej

Ubezpieczenia
Majątkowe

Skonstruowany przez nas program ubezpieczenia majątkowego może zapewnić przetrwanie Państwa przedsiębiorstwu w przypadku zaistnienia szkody dużych rozmiarów, jak uszkodzenia maszyn i urządzeń, sprzętu elektronicznego czy katastrofy budowlanej.

Czytaj więcej

Ubezpieczenia
Budowlane

Dajemy naszym klientom strategiczne korzyści ubezpieczeniowe i unikalną umiejętność zarządzania ryzykiem również w wymagającej branży budowlano-montażowej.

Czytaj więcej

Ubezpieczenia
D&O

W przypadku wniesienia roszczenia umowa ubezpieczenia dla członków zarządu spółek, zapewni ochronę prawną, pokrycie kosztów odszkodowania, czy też środki na bieżące opłaty w przypadku blokady prywatnych środków.

Czytaj więcej

Kim jesteśmy?

Portrait of cheerful man sitting in office
Właścicielem VIB Polska Sp. z o.o. jest austriacki broker ubezpieczeniowy VIB GmbH z siedzibą w Wiedniu, który z sukcesami działa na rynku austriackim od 2005 r.

Czytaj więcej

Misja i filozofia

Portrait of a female executive
Najwyższej klasy doradztwo – Naszą dumą jest, iż dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości doradztwo oparte zarówno na potrzebach klienta, jak i naszej wszechstronnej znajomości rynku. Oferujemy szereg usług, które pozwalają właściwie zabezpieczyć wszelkie aktywa.

Czytaj więcej