Elżanowski Cherka & Wąsowski Kancelaria Prawna Sp. k.

Kancelaria działa na polskim rynku od 10 lat, będąc niezależną kancelarią prawną, tworzoną przez 40 prawników, z których 9 posiada stopień doktora nauk prawnych.

Kancelaria należy do prestiżowej sieci Primerus zrzeszającej blisko 200 najlepszych, niezależnych kancelarii z ponad 40 krajów, w tym ze wszystkich najważniejszych państw europejskich, z Afryki, Azji, Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej oraz z Bliskiego Wschodu.

Posiada ona szerokie doświadczenie w świadczeniu usług dla uczestników rynku energii, szeroko pojętej branży kolejowej i lotniczej, żywnościowej, a także dla jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego oraz zawodowego. Świadczy kompleksowe usługi związane z inwestycjami w nieruchomości, ich obrotem i zarządzaniem oraz w kwestiach ochrony dóbr kultury. Kancelaria specjalizuje się w legislacji i działalności regulowanej. To ekspert w kwestiach prawa gospodarczego, prawa spółek, prawa pracy, prawa własności intelektualnej, prawa karnego, w tym karno-gospodarczego, ochrony konkurencji i pomocy publicznej, zamówień publicznych i partnerstwa publiczno-prywatnego.

Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do Ubezpieczenia dla Członków Organów Spółek Kapitałowych (D&O)

Strona naszego partnera: www.echw.pl