O nas

Jesteśmy międzynarodową firmą brokerską działającą z sukcesami na rynku europejskim od 2005 roku. Aktualnie posiadamy cztery własne biura w Warszawie, Wiedniu, Moskwie i Ałma-Acie, a w ramach sieci stowarzyszonej jesteśmy obecni w 140 państwach co umożliwia nam świadczenie usług pośrednictwa ubezpieczeniowego i zarządzania ryzykiem w niemalże dowolnym miejscu na całym Świecie.

Zgodnie z filozofią naszej grupy wszystkie lokalne spółki budujemy tak aby ich największą wartością byli ludzie, ich umiejętności oraz kontakty. VIB Polska Sp. z o.o. nie jest tu wyjątkiem. Nasz zespół to wyłącznie brokerzy ubezpieczeniowi z wieloletnim doświadczeniem oraz uznanej pozycji rynkowej.

Jako jeden z nielicznych podmiotów świadczących usługi brokerskie na rynku polskim jesteśmy udziałowcami spółki macierzystej. Zapewnia nam to swobodę działania i dostosowanie lokalnej struktury do potrzeb i wymagań rynku.

Budujemy organizację trochę inną niż wszystkie, opartą na bezpośrednich kontaktach naszych pracowników z naszymi Kontrahentami. Nasi Klienci zawsze są w centrum naszego zainteresowania a realizacja Ich potrzeb jest stawiana na pierwszym miejscu.

Nie jesteśmy korporacją. Nie chowamy się za procedurami. Naszą pracę wykonujemy szybko i skutecznie, a każdy z naszych Klientów doskonale wie, kto odpowiada za realizację danego zadania.

Nie boimy się wyzwań ani trudnych do ubezpieczenia ryzyk. Jeśli konkretny produkt jest niemożliwy do uzyskania na rynku lokalnym posiłkujemy się naszymi kontaktami na rynku europejskim, w tym londyńskim (Lloyd’s of London). W razie konieczności oferujemy alternatywne do tradycyjnych umów ubezpieczenia modele transferu ryzyka.